Nobel’de Çalışmaya Değer

Nobel’de Çalışmaya Değer
Çalışma ortamı ve çalışan memnuniyeti uygulamalarına yönelik “Yaşam”, insan kaynakları ve kariyer planlarına yönelik “Kariyer”, eğitim ve gelişim uygulamalarına yönelik “Gelişim”, üniversite ve öğrenci iş birliklerine yönelik “Kampüs” gruplarıyla “Senin İçin Değer” anlayışını Nobel’de hayata geçiriyoruz.

Nobel’de Yaşam

Hem Nobelliler hem de potansiyel adaylar nezdinde Nobel’in çalışılabilecek en iyi yer olmasını amaçlarız. Nobellilerin iş yerindeki fiziksel, zihinsel ve duygusal deneyimlerine ışık tutan anket ve odak grup çalışmaları sonuçlarına göre aksiyon planlarımızı hayata geçiririz.

Yaşadığımız günlük olumlu deneyimleri paylaşmak, birimler arası iletişimi/etkileşimi arttırmak, çalışan katılımını ve gelişimini sağlamak için pek çok uygulama yürütürüz. Anlık Sürprizler: #SendromsuzPazartesi, Esnek Çalışma Saatleri, Genel Müdür ile Kahvaltı, Açık Kapı Toplantıları, Nobel Ödülleri, Nobel Çocuk Günü, Sosyal Etkinlikler (Bowling Turnuvası, Yaza Hoşgeldin Partisi), Sosyal Sorumluluk Projeleri.

Nobel’de Kariyer

Her Nobelli’yi bir yetenek olarak görür, iyi bir takım olmanın önemine inanırız. Bu nedenle, doğru adayları doğru işe yerleştirmek, yetenek gelişim süreci ile performansı yönetmek, Nobel Liderlik Yetkinliklerini geliştirmek, "Benim Kariyer Yolum" uygulaması ile farklı kariyer fırsatları sunmak ve tüm Nobelliler ile uzun soluklu bir iş birliği sürdürmek en önemli önceliklerimizdir.

Nobel İlaç Kariyer Reçetesi Staj Programı ile geleceğe değer katacak, yenilikçi bir bakış açısına sahip, tutkulu, fark yaratacak genç yetenekleri Nobel’de geleceğe hazırlarız.

Nobel’de Gelişim

Sürekli gelişimi destekler ve motive edici bir çalışma ortamı oluştururuz.

Performans yönetim sistemimiz ile Nobellilerin, şirket hedefleri ile uyumlu olarak belirlenen bireysel hedeflerini gerçekleştirmeleri için ortaya koydukları performansı adil, sistemli ve ölçülebilir bir yöntemle değerlendirir, gelişime açık alanlar için destek sağlarız.

Yetkinlik bazlı, teknik ve odak grup eğitimlerimizle gelişimimiz için bütünsel bir bakış açısıyla hareket ederiz. İnsan odaklılığımız, gelişimci ve yenilikçi yaklaşımlarımız, destekleyici takım anlayışımızla, biz gerçekten bu işte birlikteyiz.

Nobel Kampüs

Nobel Kampüs programı ile ilaç endüstrisinde yarım asrı aşkın deneyimimizi kampüs ziyaretlerimizle üniversite öğrencileri ile paylaşıyor, kariyer yolculuklarında değer katabilecek uygulamalarla şekillendiriyoruz.

Üniversite öğrencileri için düzenlediğimiz fabrika ziyaretleri ile üretim tesislerimizi tanıtıyor, yöneticilerimizle bire bir sohbet ortamları yaratarak verimli ve keyifli buluşmalar sağlıyoruz.