Senin İçin Değer

Senin İçin Değer
Nobel’de en önemli değerimiz insan kaynağı. Çalışan memnuniyetine değer veriyor ve tüm süreçlerde çalışan katılımını desteklemenin önemine inanıyoruz.

Nobel İlaç’ta çalışanların kültürel, sosyal, cinsiyet ve nesil farklılıklarının getirdiği deneyim ve zenginlikten faydalanmak, insan kaynakları konusu olmanın ötesinde şirket kültürü olarak benimseniyor.

En iyi yetenekleri keşfetmek, geliştirmek, elde tutmak ve iş hedeflerimizi gerçekleştirmek için onlara en üst düzeyde destek olmak ve çalışanlarımıza iyi bir kariyer fırsatı sunmak adına sektördeki en beğenilen ve en iyi işveren olmak amacıyla çalışıyoruz.

Tüm çalışanlarımıza eşitlik ve tarafsızlık ilkesi kapsamında etki alanımızda olan tüm ilişkilerimizde din, dil, ırk, cinsiyet, etnik köken ayrımı yapmaksızın yaklaşıyoruz.

Nobel’in hem çalışanları nezdinde hem de potansiyel adaylar nezdinde çalışılabilecek en iyi yer olarak algılanmasını amaçlıyoruz. Çalışan memnuniyetine değer veren ve çalışan katılımını destekleyen bir anlayış ile işveren markası yolculuğumuzun ilk adımlarını 2013 yılında attık.

Tüm işveren markası çalışmalarımız sonrasında kurumsal mottomuz olan “Sağlık İçin Değer” ile uyumlu çalışan değer önermemizi “Senin İçin Değer” olarak belirledik.

“Güvenilir ve samimi bir ortamda, iş birliğinden kuvvet alarak çalışmaya değer!

Bilimi tutkuyla ele alarak çevik ve yenilikçi yaklaşımlarla geleceğe iz bırakmaya değer! Yetenekleri geliştirerek, heyecanla ve özveriyle fark yaratmak için birlikte üretmeye değer! Sağlık için değer diyerek çıktığımız ve başarılarımızla hızla ilerlediğimiz bu yolda, 20 ülkedeki yaklaşık 3000 Nobelli için her şeye değer!

Senin İçin Değer”